Rómskej veštkyni na rok 2018: Takýto bude pre jednotlivé znamenia! Veľa z nich…

12362

Rok 2017 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným vládcom ale prichádza čas, kedy ho vystrieda niekto iný. Nový rok 2018 bude pod vedením Červeného Psa. Symbol psa predstavuje neskonalú oddanosť a objektivitu, spravodlivosť. Pod jeho vedením by sme mali byť šťastní a mať blahobyt. Preto sa poďte s nami pozrieť či vás čaká nasledujúci rok. Nájdete tu odpovede pre všetky znamenia.

Baran:
Baranom bude dopriate pri akýchkoľvek počiatkoch. To znamená, že vám bude dopriate pri uzatváraní nových obchodov, kontraktov alebo aj v osobnom živote ako vo vzťahu a v manželstve. Prestanete zbrklo konať a radšej si rozmyslíte veci. Vaša energia bude poháňaná správnou cestou. Je dôležite, aby ste viac času venovali sebe, spoznávali nové krajiny, to vám môže priniesť nové známosti do života.

Blíženci:
V roku 2018 budete mať presne vytýčený smer, ktorým budete chcieť ísť a rozumne sa k tomu postavíte. Oproti minulému roku a sa vaše zmýšľanie zmení a budete mať chaos. Ale nemusíte sa vôbec trápiť , pretože rok Psa vám prinesie množstvo kladných výsledkov.   Skúste niečo, čo by vám predtým neprišlo ani na um. Je dosť možné, že si vytvoríte vlastný podnik, ktorý vám zabezpečí dobrý príjem financí.